A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
V-Albo

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: V-Albo is a popular singer. Në vitin 2011, V-Albo publikon albumin "Jeta Jem N'beat (Mixtape)"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Petrit Geci

Agroni

Alim Dahuti

Anes Haxhaj

Shpetim Berati

Arsim Alushi

Syri I Shqiponjës

Tonin Xharavina

Kol Nikprelaj

Besim Morina


Tags: V-Albo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018