A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
V-I-Z-I

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Pejë 
  • Residence:
  • Belgjikë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: V-I-Z-I is a singer of Hip-Hop music. Elvis Shala (ViZi) jeton dhe vepron ne Bruksel (Belgjikë). Pasi kishte filluar me heret te mirret me muzikë,bëri nje pauzë te shkurtër per tu rikthyer ne shtator te vitit të kaluar (2008). Njihet si Kengtar qe i kendon dashurisë, mir po ka edhe disa keng tjera edhe bashkpunime dhe punon ne gjdo stil te muzikes si per klub si per dashuri dhe keng te dhimbshme, sillet ne gjdo aspekt te muzikes e si gjdo her mir e ma mir tu perparu Do presim s...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big L

Ylldrit Jakupaj

Bash

Az-M

Geri (M)

Mody

Sharku Mc

Eazy-80

Big G (Bahri Aliu)

Don ProbleMC


Tags: V-I-Z-I, Vizi, Elvis Shala

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018