A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
V.M

Tags: V.M, Visar Muharremi, Vm

Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 25   Zodiac sign: Peshorja  
V.M is a not so known singer. Emri i vertet Visar Muharremi ka lindur dhe jeton ne ferizaj esht 1 reper i ri i talentuar ai ka nje bashkpunim me reperin tjeter nga ferizai Yetmir Hella kengen deri von qe eshte mjaft e suksesshme...

>> Full biography >>


Not Yet Rated

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017