A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: V.M is a not so popular singer. Emri i vertet Visar Muharremi ka lindur dhe jeton ne Ferizaj esht 1 reper i ri i talentuar ai ka nje bashkpunim me reperin tjeter nga ferizai Yetmir Hella kengen deri von qe eshte mjaft e suksesshme Më datë 16 Nëntor 2014, V.M publikon videoklipin "Hero"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hajrush Kryeziu

Deba

Uragani

Luan Krasniqi

Bardhyl Sumaj

Profa

Yetmir Hella

Nox-T

Immortal

Fikret Bislimi


Tags: V.M, Visar Muharremi, Vm

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018