lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
VagabondiTags: Vagabondi, Vagabondi, Vagabond
Origin: Durres   
Vagabondi is a popular singer and songwriter in hip-hop music. Ai ka lindur ne Durres dhe ka jetuar 15 vite ne SHBA. Vagabondi mbetet nje nga repistet me origjinale ne tregun shqiptar. Ai ka nje stil te vecante shprehes. Ai nxjerr ne pah veshtiresite e hasura ne emigrim dhe i sherben pa rezerva per degjuesin. Vagabondi duhet vleresuar mbi te gjitha per besimin e madh qe ai ka ne vetvete dhe gjithashtu per te thenurit e gjerave ashtu sic jane.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.2 / Votes cast:  30Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Nenat Shqipetare ::  
 :: Kosova E Pavarur ::  
 :: Vaga Style ::  
 :: Tirona O Nona ::  
 :: N'ajer ::  Loading...Kalendari
21/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Vote