A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vahit Nasufi

Choose star rating

Rating:  1.3 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Shitovë 
  • Age:
  • 61
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Vahit Nasufi is a writer. Vahit Nasufi lindi në fshatin Shitovë, (veri-lindje të Kërçovës). Rrjedh nga një familje e ndershme dhe shumë bujare. Shkollën fillore, prej këlasës së parë e deri në të katërtën, i kreu në fshatin e lindjes, kurse pjesën e dytë të arsimit fillorë e kreu në shkollën qëndrore të fshatit Garanë. Vahiti si nxënës ishte shumë i zgjuar, i sjellshëm dhe shumë i dashur, gjë që e vërteton suksesi i tij gjithmonë i shkëlqyeshëm. Pasi kreu shkollën fillore...

>> Full biography >>


Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Ragip Ramaj

Isuf Hoxha

Shaban Abazi

Sotiraq Naci

Hyqmet Hasko

Xheladin Hamza

Martin P Lleshi

Spiro Gremo

Kristi Bakiasi

Gerald Ramaj


Tags: Vahit Nasufi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018