A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vajzat E Shkupit

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  15
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Vajzat E Shkupit is a popular group/singers of Traditional Wedding music. Më datë 17 Nëntor 2012, Vajzat E Shkupit & Zena Aliu publikojnë videoklipin "Ti Bijë Po Shkon Nuse". Në vitin 2012, Vajzat E Shkupit publikojnë albumin "Kenge Nusnije Me Def"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vajzat E Kosoves Dhe Shkupit

Këpurdhat

Agenda

Syndrom

Shkupi Family

4US

Eliksir

XXL Band

Boemet

Blla Blla Blla


Tags: Vajzat E Shkupit

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018