A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vajzat E Shkupit

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  15
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Vajzat E Shkupit is a popular group/singers of Traditional Wedding music. Më datë 17 Nëntor 2012, Vajzat E Shkupit & Zena Aliu publikojnë videoklipin "Ti Bijë Po Shkon Nuse". Në vitin 2012, Vajzat E Shkupit publikojnë albumin "Kenge Nusnije Me Def"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vajzat E Kosoves Dhe Shkupit

Avi Enigma

Boemet

Syndrom

Shekulli I Dreqit

XXL Band

Eliksir

Vëllezerit Dervishi

Agenda

Shkupi Family


Tags: Vajzat E Shkupit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018