A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vajzat Nga Kosova

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  17
BIOGRAFIA: Vajzat Nga Kosova is a popular group/singers of Tallava & Traditional Wedding music. Në vitin 2009, Vajzat Nga Kosova publikojnë albumin "Këngë Nusnije"...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

Këngë Nusnije (2009)


» Add A Song »


Related Artists:

Bitonia

Premiera

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu


Tags: Vajzat Nga Kosova, Vajza Kosovare

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018