A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valamala

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Valamala is a singer. Më datë 1 Qershor 2008, Valamala publikon videoklipin "Ne Besojm"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marsel Mc

Tornado

Eddii

Albo Child

Arusha

Alfred Meminaj

Petroo

Gzim Metaj

Ghimi-Gold

Luigj Tinaj


Tags: Valamala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018