A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Kelmendi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Valbona Kelmendi is a popular singer. Më datë 30 Prill 2013, Valbona Kelmendi publikon videoklipin "Vin Ushtaret N'arkivol"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eltiona Cina

Denisa Budini

Silvana Rusi

Dajana Nenaj

Mimoza Krasniqi

Sehare Xhemaijli

Barbara Gjokaj

Blerta Cina

Linda Krivaqa

Jozefina Kunora


Tags: Valbona Kelmendi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018