A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Krasniqi

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
Valbona Krasniqi is a popular singer of Folk Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Resmije Kida

Valentina Krasniqi

Resmije Ameti

Fatmira Breçani

Liri Rasha

Viola Shqau

Flaka Zeneli

Ejona Elezi

Fatushi

Sanie Shukaj


Tags: Valbona Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018