A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Ostreni

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Valbona Ostreni is a popular singer. Në Dhjetor 1997, Joe Artid Fejzo & Valbona Ostreni marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Neser Nje Tjeter Dite....". Në Dhjetor 2001, Valbona Ostreni merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Per Dike". Në Nëntor 2007, Valbona Ostreni merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Mike Mediatike". Në Nëntor 2008, Valbona Ostreni merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Te Dua Me Shume Se Dje". Më datë 25 Mars 2...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sehare Xhemaijli

Shpresa

Edita Berisha

Sevime Mustafa

Teuta Dyrmishi

Ana Goce

Xhanja

Xhylnaze Hoxha

Fatime Jashanica

Elona Islamaj


Tags: Valbona Ostreni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018