A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Peraj

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  38
  • Origin:
  • Shkoder 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Valbona Peraj is a popular singer and songwriter. Rritur dhe arsimuar ne Tirane prej 23 vjetesh. Studimet e larta i ka kryer per inxhinieri mekanike ne Universitetin Politeknik ne Tirane dhe juridik. Aktualisht rezidente ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Gjithashtu vazhdon te ndjek sttudime ne Manhatan. Ka punuar ne KESH OST Si Zedhenese me marredheniet me Publikun. Ka punur ne MInistrine e Transporteve ne DPSHTRR. Ajo ka qene imazhi i vajit Filiol per disa vite. Valbona ka nje djale. Valb...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Laureta Meci

Ledi Vokshi

Habibe Ostreni (Bibe)

Valbona Zhuleku

Enxhi Nini

Drita D'avanzo

Mimoza Gjikola (Mimi)

Aferdita Bajrami

Drita Musliu

Egzona Krasniqi


Tags: Valbona Peraj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018