A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Qallapeku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Valbona Qallapeku is a popular singer. Më datë 6 Qershor 2010, Valbona Qallapeku publikon videoklipin "E Njejta Sikur Dje". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri, teksti u shkrua nga Korab Shaqiri. Videoklipi u prodhua nga I Media....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lirije Camaj

Mevlide Gashi

Malvina Ademi

Irena Dedvukaj

Gentiana Merturi

Pegi Xhani

Muhabere Krasniqi

Nazife Demiri

Natasha

Selvete Tërstena


Tags: Valbona Qallapeku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018