A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Spahiu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  123
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Valbona Spahiu is a popular singer of Tallava music. Ne vitin 2000, mori pjese ne festivalin "Kosovarja Kendon" dhe me pas u trasferua ne Gjermani. Filloi te marr pjese neper shume mbremje ne Gjermani, Zvicerr etj. Ka punuar 3 vite pa nderprerje ne discoteken "Boleros" dhe ka patur sukses te madh. Po ne vitin 2007, realizoi videoklipin me vellain e saj, Bashkim Spahiun. Kenga ishte nje balade shum e bukur qe titullohet "Sje per mua". Po ne ate vit nxorri edhe albumin e saj te pare ne shitje me titu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live (2012)

S'ka Pishman (2011)


» Add A Song »

Zjarr
Syri Im Po Loton
Larg Nga Unë
Fol Sa Me Don
Kokrra E Tradhetarit
S'ke Afat
Provoje Pak


Translations (1)


Related Artists:

Kaltrina Molliqaj

Xhuli

Kristina Vreshti

Edita Abdieski

Arjeta Zhuta

Lil Vlora

Deniza

Arlinda Gaxherri

Jasmina Sahiti

Nora Muqaj


Tags: Valbona Spahiu, Valbona Spaiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018