A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Dedvukaj Spaho

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  30
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Valentina Dedvukaj Spaho is a popular singer. Me profesion këngëtare por jo shumë e njohur në trojet shqiptare, ajo jeton në Amerikë dhe atje kënaq publikun shqiptar me këngë shqipe. Valentina Dedvukaj, është me origjinë nga Mali i zi dhe eshte motra e këngëtares tashmë të njohur Gjyste Vulaj. Më datë 29 Janar 2009, Valentina Dedvukaj publikon videoklipin "Mos Me Genje Si Horoskop". Më datë 14 Dhjetor 2010, Valentina Spaho publikon videoklipin "A I Doje Kta Sy". Më datë 6 Shkurt 201...

>> Full biography >>


Gjyste Vulaj

(Her sister)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vitore Rusha

Remzije Strumcaku (Rema)

Mc Mimo

Merita Gashi

Teuta Shabani

Aida Cara

Blerina Dibra

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Angelina Shala

Ramize Caka


Tags: Valentina Dedvukaj, Valentina Spaho, Valentina Dedvukaj Spaho

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018