A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Llapri

Tags: Valentina Llapri

Origin: Kuçove    Residence:        Age: 44   Zodiac sign: Peshqit  
Valentina Llapri is a not so known poet. Pas emigrimit ne Milano te Italise kthehet ne vendlindjen e saj ku aty ushtron profesionin e fotografes. Ka provuar te merret me krijime te ndryshme letraro-artistike ku disa prej tyre i ka botuar ne rrjete te ndryshme sociale apo gazeta letrare,Vazhdon ende te shkruaje krijime per femije, poezi te ndryshme me tema nga realiteti, skica dhe tregime, shpresojme qe nje dite te marrin jete ne nje liber krijimet me te mira te saj....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  64


Valentina Llapri in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018