A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Llapri
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 45
  • Birthday:
  • 25 February 1973
  • Zodiac sign:
  • ♓ Peshqit
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  95

Valentina Llapri is a writer. Pas emigrimit ne Milano te Italise kthehet ne vendlindjen e saj ku aty ushtron profesionin e fotografes. Ka provuar te merret me krijime te ndryshme letraro-artistike ku disa prej tyre i ka botuar ne rrjete te ndryshme sociale apo gazeta letrare,Vazhdon ende te shkruaje krijime per femije, poezi te ndryshme me tema nga realiteti, skica dhe tregime, shpresojme qe nje dite te marrin jete ne nje liber krijimet me te mira te saj.

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018