A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Lidhje E Përbashkët!.

Eshtë një fill
Një fill shpirtëror
Mes Universit
Dhe perceptimit tonë.

- poem written by Valentina Llapri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

lyrics.al © 2007 - 2018