A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Mendimet

Janë blinduar mendimet e mira
Në botën reale.
Nuk i do i ligu, sepse
Mbi pisllikun ka qef të hedhë
valle…

Valentina(5 prill 2017)

- poem written by Valentina Llapri


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018