A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Rama

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
  • Origin:
  • Skenderaj 
  • Residence:
  • Finlandë 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Valentina Rama is a popular singer. Valentina Rama beri disa hite, por ka pak kohë që është larguar nga muzika. Dikur ishte mjaft e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj dëgjoheshin shumë. Këngëtarja nga Drenica, tani jeton në Finlandë, ndërsa nuk dihet nëse do të sjell ndonjë projekt të ri me të cilin do të rikthehet në skenën muzikore. Në Janar 2005, Valentina Rama merr pjesë në Kënga Magjike 2004 me këngën "Kot E Ke", ku arriti deri ne gjysem-finale dhe pati mjaft sukses. N...

>> Full biography >>Related Artists:

Antigona Qena

Leonida Marjakaj

Nazmie Hoxha

Zana Paloja

Behare Shala

Liridona Spahiu

Edona Vatoci

Elvana Sadriu

Dafina Kastrati (Gjakove)

Egzona Krasniqi


Tags: Valentina Rama

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018