A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valerina Smakaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Valerina Smakaj is a popular singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Manuela Gojani

Rezarta Elezi

Magribe Ahmeti Biqkaj

Zana Ahmetgjekaj

Valmira Maxhuni

Fahrije Morina

Brixhilda Nika

Mergime Murati

Fortesa Sopi

Elsa Mrruku


Tags: Valerina Smakaj, Valerina Smaka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018