A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vali Corleone

Tags: Vali Corleone, Valentino Corleone, Princvalentino, Valdrin Sylejmani

Origin: Gjilan      Age: 34   Zodiac sign: Gaforrja  
Vali Corleone is a popular singer of Dance music. Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Rossi. E kur është pyetur për femrat ai ka thënë se nuk merret me to. “Nuk merrem unë me to. Me lusin vet femrat”, ka thënë ai, transmeton “Reporteri.net”. E kur është pyetur se me kënd figurë të njohur ka pasur raporte seksuale ai është përgjigjur. “S’di kush më ka mbetur”. Ai ka konfirmuar se ka pa...

>> Full biography >>


  • Find Vali Corleone on social networks:
Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  94

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018