A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vali Corleone

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  102
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vali Corleone is a popular singer of Dance music. Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Rossi. E kur është pyetur për femrat ai ka thënë se nuk merret me to. “Nuk merrem unë me to. Me lusin vet femrat”, ka thënë ai, transmeton “Reporteri.net”. E kur është pyetur se me kënd figurë të njohur ka pasur raporte seksuale ai është përgjigjur. “S’di kush më ka mbetur”. Ai ka konfirmuar se ka pa...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dj Vicky

John Van Ride

Andy Dj

Vin Veli

Mark Gojani

Dj Flow

Fikret Bislimi

Samir Aliu

Armend Shabani

Endrit Duraku


Tags: Vali Corleone, Valentino Corleone, Princvalentino, Valdrin Sylejmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018