A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Valmire Murtezi - Impossible (Albanian Version)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2017

2017-04-16T22:55:41

E kujtoj kohen prap
i kujtoj momentat bashk
e kujtoj ndarjen ton
un tash...

Gjith deshirat mu
plotsun por e jonja
u deshtu,fjalet tua
ma nuk jan si thu.

Sa her je mundu ti
mem mashtru,je mundu
ti mem tradhtu,dej
un prap ty te kam
dashuru me gjith
zemer,ty ta dhash gjith
jeten me ty pata
shpresen ta krijoj un
jeten ty ti fala
ndijet,ty ta fala zemren...

Dhe sot ne ku mbetem
pa ty jom e veetem.

E veteem x3

E kujtoj kohen prap
i kujtoj momentet bashk
e kujtoj ndarjen ton
un tash...

Gjith deshirat mu
plotsun por e jonja
u deshtu,fjalet tua
ma nuk jan si thu.

Sa her je mundu ti
mem mashtru,je mundu
ti mem tradhtu,dej
un prap ty te kam
dashuru me gjith
zemer,ty ta dhash gjith
jeten me ty pata
shpresen ta krijoj un
jeten, ty ti fala
ndijet,ty ta fala zemren...

Dhe sot ne ku mbetem
pa ty jom e veetem.

E veteem x3
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018