A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Valon Krasniqi is a singer. Valon Krasniqi jeton ne Gjermani (Krumbach). Qysh moti merret me kendimin e kengeve te ndryshme shqipe, atdhetare dhe Ilahi shqip. Më datë 16 Shkurt 2015, Valon Krasniqi publikon videoklipin "Me Thoni Urime". Më datë 20 Qershor 2015, Valon Krasniqi publikon videoklipin "Krejt Sonte Do Ti Falja". Në vitin 2015, Valon Krasniqi publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 16 Janar 2017, Valon Krasniqi publikon videoklipin "Fer". Më datë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arflet Selmani

Mufail Tolaj

Argjend Heta

Don Pate

8kg

Leonard Alija

Gjebraili

A Loc

Ghost Pymm

V.M


Tags: Valon Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018