A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Shehu

Tags: Valon Shehu

Origin: Gjakove      Age: 33   Zodiac sign: Akrepi  
Valon Shehu is a popular singer of Pop, Pop-Rock music. Valon Shehu eshte nga Gjakova i cili eshte aktiv ne klube te ndryshme me muzike live jo vetem ne qytetin e tij te lindjes por edhe me gjere. Si talent eshte zbuluar ne Shqiperi ne nje talent-show ne TV Klan dhe Shqiperia i ka dhene atij shume sukses dhe fame. Në Maj 2007, Valon Shehu merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sa Do Te Doja". Në Nëntor 2007, Valon Shehu merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Mi Mbyll Syte". Në Nëntor 2009, ...

>> Full biography >>


  • Find Valon Shehu on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22

Add an e-Card




lyrics.al © 2007 - 2018