A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Valon Suma - Mos Me Thuaj


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Participating in

Nota Fest 2005


kohe te gjate pa ty mundohem jeten ta jetoj,mallin per ty smund ta shuaj s'mundem me te vazhdoj,u betova se te mundshmen per ty gjithcka bej,edhe yjet larg nga qielli ty do ti dhuroj..

ref:mos me thuaj jo mos thuaj se me ke haru,kthemi vitet kthema kohen mos me mundo shum

ref:mos me thuaj jo mos thuaj se me tjetrin je,nuk besoj sdua te besoj vec sdua tet urrej

edhe kete vjesht vetem une po e kaloj, me kujtimet para vetes ty te perkujtoj,u betova se te mundshmen per ty gjithcka bej,edhe yjet larg nga qielli ty do ti dhuroj

ref:mos me thuaj jo mos thuaj s eme ke haru,kthemi vitet kthema kohen mos me mundo shume

ref:mos me thuaj oj mos thuaj se me tjetrin je,nuk besoj sdua te besoj vec sdua tet urrej

oooooooooooooooooo mos thuaj se me ke haruuuuuuu
oooooooooooooooooomos me mundo shum

ref:(4x)


Lyrics submited by Marigona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018