A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venesa Doçi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  82
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 12
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Venesa Doçi is a singer of Pop, Modern Traditional, Kids & Folk Ballads music. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Aida Doçi

(Her sister)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fatlinda Leku

Erleta

Urtina Ramadani

Blerta Curri

Anjeza Gashi

Hana Orllati

Stina Shala

Finesa Sadiku

Janina Mustafa

Eanda Nishevci


Tags: Venesa Doci, Vanesa Doqi, Vanesa Doci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018