A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venesa Doçi

Tags: Venesa Doci, Vanesa Doqi, Vanesa Doci

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 12   Zodiac sign: Virgjeresha  
Venesa Doçi is a not so known singer in junior music. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  61

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018