A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vanessa Limani

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Vanessa Limani is a singer of Kids music. Në Korrik 2012, Vanessa Limani marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Mami & Babi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diona Vishaj

Liza Ahmedi

Kaona Hajdini

Riana Zeneli

Lola Kaltrina

Engji Mustafaj

Krojza Krasniqi

Zana Tahiri

Oqeana Batalli

Dea Çobo


Tags: Vanessa Limani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018