A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tepelene 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
Vani Rushiti is a songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Luaras Uka

Feston Dumani

Samer Agolli

Edon Ramadani

Olsi Gjondedaj

Anton Bushi

Gramoz Kotroci

Afrim Macula

Labinot Mezini

Genci Malaj


Tags: Vani Rushiti, Rizvan Rushiti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018