A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Varrosi
  • Origin:
  • Burrel 
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 29
  • Birthday:
  • 4 October 1988
  • Zodiac sign:
  • ♎ Peshorja
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  559
Music genres: Hip-Hop

Varrosi is a popular singer. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri.

Më datë 4 Gusht 2014, Noizy publikojnë videoklipin "Take A Picture", në bashkëpunim me Lumi B, Lil Koli, Varrosi & Mc Kresha. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 26 Gusht 2015, Varrosi publikon videoklipin "3pm ( Paulo Maldini 3)", në bashkëpunim me Lil Koli.

Më datë 27 Tetor 2015, Noizy, Varrosi & Lil Koli publikojnë videoklipin "30 Vet". Teksti u shkrua nga Varrosi, Lil Koli, Noizy.

Më datë 15 Prill 2016, Noizy publikon videoklipin "Shut The Place Down", në bashkëpunim me Varrosi.

Më datë 18 Prill 2016, Varrosi publikon videoklipin "Got Barz".

Më datë 30 Dhjetor 2016, Varrosi publikon videoklipin "Problemi".

Më datë 26 Shkurt 2017, Varrosi publikon videoklipin "Ti Nuk Je O.T.R".

Më datë 16 Prill 2017, Unittick publikon videoklipin "Le Ca Folin", në bashkëpunim me Varrosi.

Më datë 9 Maj 2017, Varrosi publikon videoklipin "Bashk Me Shokin". Teksti u shkrua nga vetë Varrosi.

Më datë 27 Tetor 2017, Varrosi publikon videoklipin "Big Daddy", në bashkëpunim me Noizy. Teksti u shkrua nga Varrosi, Noizy.

Më datë 17 Dhjetor 2017, Varrosi publikon videoklipin "Pa U Lodh".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  Serpente    ThePirust9  

O.T.R.

(Current label)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles

More news about Varrosi »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018