A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Varrosi - Ti Nuk Je O.T.R


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  208

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/02/2017

2017-02-26T11:00:00

( Ref. X2 )

Ti ti nuk je otr
tregom kush t'boni ty otr
kush tka rrejt ty se ti je otr
otr lind nuk bohesh mo vlla

Nuk je otr nese rri me noizyn
nuk je otr nese njeh varrosin
nuk je otr nese bo foto me kolin
(what the fuck you talking)

nuk je otr nese s'tmirato grupi
mos i rrit kofidencat ku je tu shku ti
dije venin ton edhe mos fol shum ti
mos e tepro se dhe nshpull ta futi
lil boy know your place
e di mire se i dont like your face
po cohesh prej anej cigaren me ma nez
demek per respekt po tvjen era fake
perdorin emrin e grupit me kap femna
kurse do bin viktima nga femnat
leje spo ua permen emrat
po kur ta ngjojn ka me ju plas zemra
dashni per fansat si jan otr
ti je fake edhe qorri munet me e pa
pjese e grupit ton ti kurr ske me kon
se dyftyrshat si ty bin nsy ket an

( Ref. X2 )

Ti ti nuk je otr
tregom kush t'boni ty otr
kush tka rrejt ty se ti je otr
otr lind nuk bohesh mo vlla

Nuk je otr nese rri me noizyn
nuk je otr nese njeh varrosin
nuk je otr nese bo foto me kolin
(what the fuck you talking)

otr shqipe jan vec grup me rrepera
i kam do don si vec rrin mrapa nskena
do shqipe tqeta shofin punt e veta
otr me zemer e jo otr per femna
do prej jush e degjeneroni veten
rrini tu nejt vec me share location
i dy tu bo foto me bo lajka
i jep gojes kot e me shkelma del jashta
na e ndertum kurse ti e do gati
kur bon si otr krejt e bo bajat ti
femrat tperdorin me ardh ke cunat
sje shoku jon nese ty tperdorin k*****
nuk bohesh pjes e grupit sa hap e myll syt
sikur rrespektoj njonin rrespektoj tgjith
ti sdi ca osht rrespekti je viktime interesi
ti sje tip grup ti je tip selfie

( Ref. X2 )

Ti ti nuk je otr
tregom kush 'tboni ty otr
kush tka rrejt ty se ti je otr
otr lind nuk bohesh mo vlla

( Bridge. X2 )
Nuk je otr nese rri me noizyn
nuk je otr nese njeh varrosin
nuk je otr nese bo foto me kolin
(what the fuck you talking)


Lyrics submited by  llakokalloe-Cards (1)

2017-10-16 19:14:25
Ti ti nuk je otr
tregom kush 'tboni ty otr
kush tka rrejt ty se ti je otr
otr lind nuk bohesh mo vlla

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018