A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Vasili is a popular singer. Më datë 26 Nëntor 2012, Vasili & Klarisa publikojnë videoklipin "Sonte Eshte Moj Nata Jote". Më datë 30 Mars 2013, Vasili & Klarisa publikojnë videoklipin "Mu Dogj Zemra"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klodian Hasalla

Emiljano

Nderi

L.O.R.D

Latif Koci

Pellumb Tare

Colos

Ennys

Cuffi

Mc Kulle


Tags: Vasili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018