A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vaso Papaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 73
BIOGRAFIA: Vaso Papaj is a writer. Vaso Papaj është lindur në Tiranë në janar 1945. Shkollën e mesme e ka kryer në Durrës dhe në vazhdim është diplomuar në degën e Matematikës të Fakultetit të Shkencave të Natyrës në vitin 1968. Që atëherë i ka provuar të gjitha llojet e profesioneve: Edhe punëtor edhe ekonomist, edhe tornitor edhe matematicien, edhe Kryetar Këshilli Rrethi edhe Prefekt, edhe i papunë edhe Drejtor Rajonal Arsimi. Vetëm mësues, kurrë. Në vitin 1969-1970 ka ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Sotiraq Naci

Sajmir Hide

Llesh Murrani

Albi Lushi

Klevis Maliqi

Kristi Bakiasi

Samed Hoxhaj

Agron Tufa

Hyqmet Hasko

Petrit Ruka


Tags: Vaso Papaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018