A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Gashi

Choose star rating

Rating:  2.1 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Vellezerit Gashi is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Drit Prishtines" Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Bilbilat E Dugagjinit" Më datë 15 Maj 2012, Vellezerit Gashi publikojnë videoklipin "Sa Mka Mar Malli Met Pa". Më datë 21 Prill 2013, Gazi & Vellezrit Gashi publikojnë videoklipin "Imer Popovci". Në vitin 2013, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Kenge Arshikie"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenge Arshikie (2013)

Drit Prishtines (2011)

Bilbilat E Dugagjinit (2011)

Dy Zoj T'malit

Dasma Kosovare 2

Dasma Kosovare 1


» Add A Song »

Sa Mka Mar Malli Met Pa


Related Artists:

Vellezerit Zogaj

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Rapsodet E Hasit

Vellezerit Bardheci

Rapsodet E Lumes Kukes

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Duraku

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Dumoshi


Tags: Vellezerit Gashi, Vllezerit Gashi, Vllezrit Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018