A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Krasniqi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  22
BIOGRAFIA: Vellezerit Krasniqi is a popular group/singers of Modern Traditional & Folk Traditional music. Në Qershor 2004, Vellezerit Krasniqi marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Te Theras Nga Prizreni". Në Qershor 2008, Vellezerit Krasniqi marrin pjesë në Polifest 2008 me këngën "Loti I Fundit". Në vitin 2010, Vellezerit Krasniqi publikojnë albumin "Hajde Hajde Mori Nuse" Në vitin 2011, Vellezerit Krasniqi publikojnë albumin "Na Kur Ta Bajm Dasem" Në vitin 2012, Vellezerit Krasniqi publikojnë albumin "Sofra E Krasniqëve" Më datë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Eureka (2016)

Sofra E Krasniqëve (2012)

Na Kur Ta Bajm Dasem (2011)

Hajde Hajde Mori Nuse (2010)

Kush Po Hyn Ne Valle

Ne Dasem Me Vellezrit Krasniqi


» Add A Song »

Mehmet Shpendit


Related Artists:

Fanfara Tirana

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu

Alternative

Brothers P.


Tags: Vellezerit Krasniqi, Vllezerit Krasniqi, Vllezrit Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018