A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Kukli

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  56
BIOGRAFIA: Vellezerit Kukli is a popular singers duo of Southern Albania Traditional music. Më datë 22 Qershor 2015, Aldor Kukli & Denis Kukli publikojnë videoklipin "Syzeza". Më datë 18 Janar 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Ta Hodha Sevdane". Më datë 28 Prill 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Vajze Nuri". Më datë 8 Gusht 2016, Vellezerit Kukli & Sazet E Frengoves publikojnë videoklipin "Ky Fustani Jot". Më datë 8 Nëntor 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor 2016". Më d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vëllëzërit Lekaj

Dielli Dhe Leoni

Blerta Dhe Astrit Ismaili

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Luani Dhe Migjeni

Xeni Dhe Sinani

Armel Dhe Emanuel Delaj

Tori E Andi


Tags: Vellezerit Kukli, Aldor Kukli, Denis Kukli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018