A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Lleshi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  40
BIOGRAFIA: Vellezerit Lleshi is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2010, Vellezerit Lleshi publikojnë albumin "Bujari Dhe Qylaxhia" Më datë 10 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Celulari". Më datë 12 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Politika". Më datë 13 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Unaz Per Ty". Më datë 30 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi & Elizabeta Marku publikojnë videoklipin "Shkodra Jone". Më datë 27 Korrik 2015, Vell...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenga Jone (2016)

Bujari Dhe Qylaxhia (2010)

Gjithë Shqipëtarët Janë Shqiponja


» Add A Song »

Shkodra Jone
Politika
Tradita Shqiptare
Celulari
Shuli I Plakut
Unaz Per Ty
Dasma


Related Artists:

Vellezerit Zogaj

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Rapsodet E Hasit

Grupi Folklorik Batllava

Vllezrit Lamallari

Rapsodet E Lumes Kukes

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Dumoshi

Bijte E Bajram Bajes


Tags: Vellezerit Lleshi, Vllezerit Lleshi, Vllzrit Lleshi, Pjetër Lleshi, Pjeter Lleshi, Ndue Lleshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018