A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Mziu

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  30
BIOGRAFIA: Vellezerit Mziu is a popular group/singers of Kosovo's Traditional music. Më datë 20 Shtator 2007, Vellezerit Mziu publikojnë videoklipin "Eja Kete Nate". Me këtë këngë, Vellezerit Mziu marrin pjesë në Polifest 2007 në vitin 2007. Më datë 11 Mars 2008, Vellezerit Mziu publikojnë videoklipin "Therrasin Nenat". Në vitin 2008, Vellezerit Mziu publikojnë albumin "Dashnia Bixhoz" Në Qershor 2009, Vellezerit Mziu marrin pjesë në Polifest 2009 me këngën "Dashuria E Vertete". Në vitin 2009, Vellezerit Mziu publikoj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Shamija Beqarit (2015)

Falma Nje Sabah (2014)

5 Djem I Ka Nana (2013)

Nr.1 (2012)

Këngë Të Vjetra Qytetare (2012)

Knaqu Sot (2011)

Mjalt E Zeher (2010)

Mpuq (2009)

Dashnia Bixhoz (2008)

Tuj Kesh


» Add A Song »

Vili Vil
Dashuria E Vertete
Lume
Nxon Jom Kon
Tjeter Zdu
Bota Esht E Vogel
Hajde Nje Nat
Jena Vllezer Kallabllak
Falma Naj Sabah
Buzet E Tua Si Sheqer


Related Artists:

Pesha E Fatit

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu

Alternative


Tags: Vellezerit Mziu, Vllezerit Mziu, Vllezrit Mziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018