A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vellezerit Mziu - Kthehu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/02/2007

2007-02-25T08:11:57

Kur ike n'mërgim të thash udhë e mbar
kjava dhe tu luta kthehu sa ma par

Kthehu kthehu kthehu ti tek un
hajde në Kosov mos rri n'gurbet shum

Sa të du un ty nuk mund ta përshkruj
aq sa jam i lumtur po aq shum po vuj

Vujtje e pikllim pa ty në mërgim
dot kthehem ku t'lash aty në Prishtin

Kthehu kthehu kthehu ti tek un
hajde në Kosov mos rri n'gurbet shum

Une nga mërgimi kangen po ta knoj
dot kthehem shum shpejt pa ty smund t'jetoj

Kthehu kthehu kthehu ti tek un
hajde në Kosov mos rri n'gurbet shum


Lyrics submited by Mili
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018