A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vendi Gashi

Tags: Vendi Gashi, Vendi

Origin: Prishtine    Residence:        Age: 11   Zodiac sign: ♏ Akrepi  
Vendi Gashi is a popular singer of Kids music. Vendi jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani kater kenge ku dy prej tyre jane te realizuara me videoklipe. Në Korrik 2015, Vendi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Babin E Dua", me te cilen ai fitoi vendin e dyte ne kete kompeticion per femije. Më datë 26 Shtator 2015, Vendi Gashi publikon videoklipin "Jam Si Boss". Në Gusht 2016, Vendi Gashi merr pjesë...

>> Full biography >>


  • Find Vendi Gashi on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018