A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vendi Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 11
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Vendi Gashi is a popular singer of Kids music. Vendi jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani kater kenge ku dy prej tyre jane te realizuara me videoklipe. Në Korrik 2015, Vendi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Babin E Dua", me te cilen ai fitoi vendin e dyte ne kete kompeticion per femije. Më datë 26 Shtator 2015, Vendi Gashi publikon videoklipin "Jam Si Boss". Në Gusht 2016, Vendi Gashi merr pjesë...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Art Hajredini

Agon Goqi

Albion Rexhaj

Abdyl Morina

Arlind Lamaxhema

Erion Ajro

Fatlik Tafarshiku

Zymer Kryeziu

Dashmir Saiti

Ismet Vejseli


Tags: Vendi Gashi, Vendi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018