A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venera Ademi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Venera Ademi is a singer of Kids music. Në Qershor 2006, Venera Ademi merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Damba Llamba"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flora Veliu

Franceska Aurora Verzeroli

Endi Halimi

Diellza Lleshi

Lola Kaltrina

Arba Xhila

Klodiana Ramadani

Linea

Vesa Morina

Riana Zeneli


Tags: Venera Ademi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018