A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vesa Smolica

Tags: Vesa Smolica, Vesa Smolnica

Origin: Gjakovë      Age: 27   Zodiac sign: Shigjetari  
Vesa Smolica is a popular singer in pop music. Gjeniu i vogël: “Gjeniu i vogël” është tashmë një aktivitet mbarëkombëtar, një spektakël i suksesshëm televiziv që në edicionin e tij të parë, i inicuar nga shoqata e njohur artistike e kulturore “PROMOTOR” në bashkëpunim me “EUROMEDIA” dhe Televizioni Kombëtar Klan e RTV 21 dhe i ideuar nga një staf artistik i përbërë nga figura të njohura të krijimtarisë së spektakleve televizive midis të cilëve skenaristi Pandi Laço, kompozitori e orkestrue...

>> Full biography >>


  • Find Vesa Smolica on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  26

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017