A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vig Poppa

Tags: Vig Poppa, K-Os, Vig Pappa, Vig Popa, Kaos, Vigan Bardhi

Origin: Prishtine    Residence:        Age: 21  
Vig Poppa is a popular singer and songwriter in hip-hop music. Vigan Boletini ose Vig Popa, eshte nje reper ne grupin KAOS ME shokun e tij Lumi B. Ai ka bere shume hite dhe albumi i ri i grupit Kaos titullohet "X". Bashkepunimet me te mira jane me Nora Istrefin "Big Love" dhe "Fake RMX" me Elvana Gjaten dhe P.I.N.T. KAOS kane shume shume kenge te njohura si: "S'PO DIHET CKA U BO", "LULE LULE" ne bashkepunim me Florin dhe me e reja "GEZUAR PERHAJR"....

>> Full biography >>


  • Find Vig Poppa on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017