A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vig Poppa

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  35
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
BIOGRAFIA: Vig Poppa is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Vigan Boletini ose Vig Popa, eshte nje reper ne grupin KAOS ME shokun e tij Lumi B. Më datë 8 Qershor 2009, Tuna publikon videoklipin "E Boj Nxehte", në bashkëpunim me Vig Popa. Videoklipi u prodhua nga Dejan Milicevic. Me këtë këngë, ata marrin pjesë në VFM 2010 në vitin 2010. Më datë 14 Gusht 2009, Tuna publikon videoklipin "Challenge", në bashkëpunim me Vig Poppa. Në Qershor 2012, Seven merr pjesë në VFM 2012 me këngën "She Got Me", n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

KAOS

(Current member)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gold Mc

Groff

Tensioni G

Majesty (Alban Ukaj)

SK

Simba

Fero

Blleki

BlackLion

Blasta


Tags: Vig Poppa, K-Os, Vig Pappa, Vig Popa, Kaos, Vigan Bardhi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018