A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Vilma is a popular singer. Më datë 8 Dhjetor 2014, Vilma publikon videoklipin "Mos Ja Vrit Zemren Femijes". Më datë 9 Nëntor 2017, Vilma Bilali publikon videoklipin "Trendafili Blu". Më datë 13 Qershor 2018, Vilma publikon videoklipin "Nana Gjalle, Fmija Jetima". Më datë 25 Qershor 2018, Vilma publikon videoklipin "Mos Thuj Jam Shqiptar"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sevërxhane Laçi

Refije Berisha

Luna

Arbresha

Refaela Vushaj

Rifadije Paloja

Andrea Nicaj

Aqile Leka

Bukurie Zogaj

Zelfije Krasniqi


Tags: Vilma, Vilma Bilali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018