A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Vilma
  • Nana Gjalle, Fmija Jetima

Official Video

Video Link

Vilma - Nana Gjalle, Fmija Jetima


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/06/2018

2018-06-13T15:00:56


"Nana Gjalle, Fmija Jetima" is a new song recently added in songs archive sung by Vilma.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Vilma attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018