A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  379
  • Origin:
  • Burrel 
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Vinz is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertete eshte Ervin Selita, jeton ne Londer dhe eshte reper i grupit shqiptar ne Londer, Hellbanianz. Karrieren e zhvilloi ne UK me disa shqiptar dhe te huaj. Më datë 14 Korrik 2016, Vinz publikon videoklipin "My Shqipez (Hellbanianz)". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më dat...

>> Full biography >>


Fans' Comments

1 🔥🔥

Hellbanianz

(Current member)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lil Koli

Varrosi

Spahi Son

JR

Ace

Merks

Stealth

Olsi Bylyku

Twentyfour

Ibra-G


Tags: Vinz, Vin Selita, Ervin Selita

Vinz in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018