A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  315
  • Origin:
  • Burrel 
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Vinz is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertete eshte Ervin Selita, jeton ne Londer dhe eshte reper i grupit shqiptar ne Londer, Hellbanianz. Karrieren e zhvilloi ne UK me disa shqiptar dhe te huaj. Më datë 14 Korrik 2016, Vinz publikon videoklipin "My Shqipez (Hellbanianz)". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më dat...

>> Full biography >>


Hellbanianz

(Current member)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lil Koli

Merks

Varrosi

JR

Ace

Stealth

Zero

Marin TnT

Flory

Ibra-G


Tags: Vinz, Vin Selita

Vinz in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018