A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  298
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Viola is a popular singer of Tallava music. Viola Syla një pjesëtare e denjë e skenës muzikore, mbase përkushtimi i madh ndaj këngës ka bërë që ajo të arrijë suksese. Por, këngëtarja asnjëherë nuk del të jetë e kënaqur me arritjet, ajo gjithmonë është në përpjekje për të arritur edhe më shumë. Edhe pse disa herë kanë dalë zëra në opinion që Viola nuk po arrin sukses, mbase është thënë se e ka braktisur edhe këngën, mirëpo një gjë e tillë mohohet kategorikisht nga këngëtarja. Ajo do të vazh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Pike Ne Zemer (2016)

Per Ju E Kalli (2015)

E Deshta (2014)

Shpirt E Zemer (2013)

Ki Kujdes Se Nuk Pres (2012)

Te Behem Lot (2011)

Per Ty Po Vuaj (2010)

Si Me Ty, Si Pa Ty (2009)

Unaza (2008)

S'dua (2007)


» Add A Song »

Gurbeti
Po I Thote Nana Bijes
Te Dua
Pa Ty Qenka Veshtir
Sikur Ty Nuk Gjeta
Sjam Per Ty
Me Sy Mbyllë
Si Me Ty Si Pa Ty
Pike Ne Zemer


Related Artists:

Pandora

Valbona Spahiu

Besarta Reshani

Sela

Zana Kuçi

Adrijana

Eliona Qira

Valentina Rama

Behare Shala

Njomza Kallaba


Tags: Viola, Viola Rexhaj, Vjola, Drenica, Viola Syla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018