A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Viola Qelaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Batushe 
  • Age:
  • 11
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Viola Qelaj is a singer. Ajo vijon mesimet ne shkollen "JAHE SALIHU" MOLLIQ. Ajo jeton me dy prinderit se saj dhe me vellaun. Eshte ne klasen e trete dhe ne festivalin e pare ajo arriti nje sukses ardhmeria ne deqan ishte festivali ku ajo kishte shkuar dhe ishte prezantuar me kengen e saj me te re "Kukulla ime"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anita Lestrani

Rinesa Peci

Olta Selimi

Blerona Hajdini

Enea Jakupi

Lina Demiri

Enxhi Kulla

Pranvera Ismaili

Kristiana Veshaj

Tara Muharremi


Tags: Viola Qelaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018