A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Violeta Deda

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Violeta Deda is a popular singer. Më datë 30 Prill 2012, Violeta Deda publikon videoklipin "Me Fal Qe Te Desha". Më datë 3 Maj 2013, Violeta Deda & Nikoll Demaj publikojnë videoklipin "Kenge Per Lulash Tomen". Më datë 19 Prill 2014, Violeta Deda publikon videoklipin "Kesaj Po I Thone Malesia E Madhe". Më datë 10 Maj 2015, Violeta Deda publikon videoklipin "Eja Eja Shpirti Im"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Per Ty Djale

Veç Per Ty


» Add A Song »

Me Fal Qe Te Desha
Kesaj Po I Thone Malesia E Madhe
Kenge Per Lulash Tomen
Eja Eja Shpirti Im


Related Artists:

Anilda Jaupllari

Milva Doraci

Tina Pepa

Rezarta Elezi

Enkeleda Bushati

Egzona Tahiri

Silvana Xhemali

Rija

Florentina Demiri

Elsa Ibrahimi


Tags: Violeta Deda, Violete Deda, Vjoleta Deda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018