A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Shabani

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Visar Shabani is a singer of Modern Traditional, Traditional Wedding & Folk Ballads music. Më datë 23 Dhjetor 2016, Visar Shabani publikon videoklipin "Helm"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erdon Haziri

Foti Marko

Edion

Noend

Elison Mucobegaj

Edi Bislimi

G-Man

Dehar Livoreka

Dirty-NP

Lirik


Tags: Visar Shabani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018